Floki

YENİ ÜRÜNLERİMİZ

Sağ
Sol

Haberler

Penguen Haberler

12.08.2010

Penguen’den Haşlanmış Nohut, Barbunya ve Fasulye Hemen aç, ısıt ve ye!

Türkiye gıda sektöründe ilklerin öncüsü olan Penguen Gıda, yeni bir ürün serisiyle tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Penguen Haşlanmış Nohut, Haşlanmış Kuru Fasulye ve Haşlanmış Barbunya… Bu ürünler, normalde bir gece öncesinden suya yatırılmış ve daha sonra haşlama işlemi yapılmış ürünlerin kıvamında. Böylece hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz.  Katkısız olarak üretilen haşlanmış ürünlerin suyunu süzüp yemeğinizi yapmak için tencereye koyduğunuz malzemelere eklemeniz ve 5 dakika pişirmeniz yeterli olacak. Arzu ederseniz pişirmeden de suyunu süzerek salatalarda kullanabilirsiniz.

 Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için dengeli ve sağlıklı beslenmek, gün geçtikte daha fazla önem kazanıyor. Bu nedenle alınan gıdalar özenle seçilmeli. Baklagillerden alınan bitkisel protein, günlük alınması gereken protein miktarında önemli bir yer tutuyor.

 Tüm dünyanın severek tükettiği, son derece besleyici olan bakliyatın her tanesi, gerçek bir protein deposu… Bu besinlerin bileşiminde B vitamini kompleksi ve E vitamini de bulunuyor.

 Sofralarımızın baş tacı olan bakliyat ürünleri, mutfak kültürümüzde önemli yere sahip. Bunu çok iyi bilen Penguen, tamamı yerli mahsul olan en kaliteli bakliyat ürünlerini kullanarak tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak, tamamen katkısız ve çok sağlıklı haşlanmış bakliyat serisini sunuyor.

< Geri
E-Bülten Talebi

Lütfen geçerli E-posta adresi giriniz.

E-Bülten Talebi

E-Posta adresiniz tarafımıza ulaşmıştır.

Teşekkürler