Floki

YENİ ÜRÜNLERİMİZ

Sağ
Sol

Haberler

Penguen Haberler

07.12.2010

Yılbaşı Sofralarınıza Penguen ürünleri ile lezzet katın!

Penguen Gıda'nın nefis konserve çeşitleri ile yeni yıl sofraları hazırlamak artık çok daha kolay. Yılbaşı gecesi sevdiklerinize unutamayacakları hem lezzetli hem de sağlıklı yemekler hazırlamak için mutfaktaki en büyük yardımcınız Penguen'in mısır, bezelye, garnitür, turşu, közlenmiş biber, közlenmiş patlıcan, bamya, taze fasulye, mantar, enginar ve ıspanak konserveleri olacak.

Penguen’in yeni lezzetler serisinde yer alan Haşlanmış Nohut, Haşlanmış Kuru Fasulye ve Haşlanmış Barbunya da yemeklerinize tat katmak için sağlıklı ve pratik birer alternatif. Katkısız olarak üretilen haşlanmış ürünlerin suyunu süzüp yemeğinizi yapmak için tencereye koyduğunuz malzemelere eklemeniz ve 5 dakika pişirmeniz yeterli olacak. Arzu ederseniz pişirmeden de suyunu süzerek salatalarda kullanabilirsiniz.

Tüm konserve çeşitlerinde tüketiciye en taze ve en kaliteli ürünleri sunan Penguen Gıda, mevsiminde toplanmış, özenle seçilmiş meyve-sebzeleri, katkı maddeleri kullanılmadan, el değmeden, lezzet, kalite ve besin değerlerini koruyarak, en doğal haliyle tüketicilerine ulaştırabilmek için sektöründe Avrupa’nın en modern üretim tesisleri arasında yer alan fabrikalarında üretimini gerçekleştiriyor.

 Penguen Gıda, ISO 22000 (HACCP) ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Standartları’nın yanı sıra EFSIS (Avrupa Gıda Güvenliği Denetim Kurumu) tarafından dünyada sayılı markalara verilen en üst düzey kalite belgesi olan “BRC-A Kalite” belgesine sahip bir kuruluş. Penguen Gıda ürünlerini sadece Türkiye’deki tüketiciler değil, başta Almanya, İngiltere, ABD, Fransa, Hollanda, İsviçre, Rusya ve İsveç’ in yer aldığı 35 dünya ülkesi de tercih etmektedir.

< Geri
E-Bülten Talebi

Lütfen geçerli E-posta adresi giriniz.

E-Bülten Talebi

E-Posta adresiniz tarafımıza ulaşmıştır.

Teşekkürler