Floki

YENİ ÜRÜNLERİMİZ

Sağ
Sol

Haberler

Penguen Haberler

07.03.2011

Penguen Gıda “Ispanak Konservesi”ne patent aldı.

Penguen Gıda, kendi buluşu olan Ispanak Konservesi ürününün patentini aldı. 2 yıl süren ve tüm dünya ülkelerini kapsayan araştırma sonucunda Penguen Gıda’nın, kendi buluşu olan “Ispanak Konservesi”ni ilk üreten firma olduğu tescillendi.Katkısız ve yerli üretim mahsullerinden ürettiği konserve, turşu, reçel ve dondurulmuş gıda ürünleriyle yurtiçinde olduğu kadar başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 35 farklı dünya ülkesindeki tüketicilerin de tercih ettiği marka olan Penguen Gıda aldığı patent ile marka imajını bir kez daha güçlendirdi.

Penguen’in Ispanak Konservesi, açılır açılmaz tüketilebilen katkısız, sağlıklı ve lezzetli bir ürün olmasıyla dikkat çekiyor. Ispanak, günlük hayatın koşturmacası içinde; ayıklama, yıkama, doğrama ve pişirme gibi hazırlama işlemleriyle ise biraz zahmetli bir sebze olarak görülüyor. Penguen Ispanak Konservesi, tüketiciyi tüm bu zahmetli hazırlama işlemlerinden kurtararak, açılır açılmaz tüketilmeye hazır bir ürün olarak sunuluyor. Doğrudan tüketilebilmesinin yanı sıra farklı mönülere de dönüştürülebilen Penguen Ispanak Konservesi, örneğin börek içi olarak kullanılabiliyor veya yumurtalı, yoğurtlu, kıymalı ve beşamel soslu yemek olarak da tüketilebiliyor.

Vitamin A, Vitamin C, grubu vitaminleri ile demir ve kalsiyum içeren, protein açısından da oldukça zengin bir besin maddesi olarak kabul edilen Ispanağa, Penguen Gıda kalitesiyle herkes kolayca ulaşabilecek.

< Geri
E-Bülten Talebi

Lütfen geçerli E-posta adresi giriniz.

E-Bülten Talebi

E-Posta adresiniz tarafımıza ulaşmıştır.

Teşekkürler