Floki

YENİ ÜRÜNLERİMİZ

Sağ
Sol

Haberler

Penguen Haberler

05.08.2008

Penguen' den Kavrulmuş Ispanak Konservesi (Zeytinyağlı)

Türkiye’de gıda sektöründe ilklerin öncüsü olan Penguen Gıda, şimdi de Türkiye’de ilk ve tek olan yepyeni bir ürünü ile tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Türk Mutfağı’nda beğenilen bir çok çeşidiyle sofralarımızın vazgeçilmezi olan ıspanak, özellikle ayıklanması ve iyice yıkanması ev hanımları için problemli olan bir sebzedir. Ayrıca, evlerinize aldığınız ıspanağın yetiştirilmesinde hormon, zararlı tarım ilacı ve kimyasallar kullanılmış olabilir. Hayatı kolaylaştırmayı, ürünlerini en lezzetli ve sağlıklı şekilde, güvenle tüketilebilecek durumda sunmayı prensip edinen Penguen Gıda, şimdi de konserve ıspanağı yemeye hazır bir şekilde üretti.  En taze ve kaliteli ıspanaklar toplanması, özenle ayıklanması, tertemiz yıkanması, soğanla zeytinyağında bir güzel pişirilmesi ile üretilen Penguen Ispanak konservesi, yemeğe hazır halde sağlıklı 520 gramlık cam kavanozlarda piyasaya sunuluyor. Sofralarımızın vazgeçilmezi olan ıspanak, bundan böyle konserve olarak her mevsim elinizin altında olacak. İster yumurtalı, ister yoğurtlu, ister kıymalı, ister börek içinde, dilerseniz garnitür olarak ızgara etlerin yanında kullanın. Herşeye yakışan nefis tadıyla, ıspanak çeşitleri oluşturmak artık sizlerin hünerli ellerinizde. 

Pişince hacmi büyük ölçüde azalan ıspanağın, hazır pişmişinin daha ekonomik olduğu da malumunuz… Sebzesi, yağı, yıkamaya harcanan suyu, pişirmede yanan ocağı, harcadığınız zamanı da gözönüne alırsanız, Penguen Ispanak konservesinin hem çok pratik hem de ekonomik olduğunu göreceksiniz.

Kalp dostu olduğu bilinen "sızma zeytinyağı" ile üretilen Penguen Ispanak konservesi Vitamin A, Vitamin C, Demir ve Kalsiyum içermektedir.
< Geri
E-Bülten Talebi

Lütfen geçerli E-posta adresi giriniz.

E-Bülten Talebi

E-Posta adresiniz tarafımıza ulaşmıştır.

Teşekkürler