Floki

YENİ ÜRÜNLERİMİZ

Sağ
Sol

Haberler

Penguen Haberler

16.07.2009

Penguen’in reçel ailesine yeni bir üye daha katıldı Penguen’den enfes böğürtlen reçeli

Türkiye reçel pazarının en önde gelen markalarından biri olan Penguen, geleneksel Türk kahvaltısına önem verenler için sunduğu enfes reçel çeşitlerine böğürtlen reçelini de ekledi. Penguen'in çilek, vişne, gül, kayısı, ahududu, şeftali, ayva, incir, portakal kabuğu çeşitlerinin yanı sıra böğürtlen reçeli de market raflarındaki yerini aldı.

Penguen Reçel çeşitlerinde kullanılan her bir meyve mevsiminde toplanıyor ve özenle seçiliyor. Penguen`in modern tesislerinde iyice ayıklanıp temizlenen meyveler, sıcak dolum yapılarak ısıl işlem ile pastörize ediliyor. Yani direkt olarak yüksek ısıya maruz kalmıyor. Rengi, besin değeri ve ürün kalitesi korunuyor. El değmeden geleneksel damak zevkimize uygun reçeller haline getiriliyor. Ev reçelleri tadında, katkısız, enfes ve sağlıklı ürünler olarak gönül rahatlığıyla tüketebileceğimiz şekilde cam kavanozlarda sunuluyor.

Diğer reçel çeşitleri gibi bol meyveli olan yeni Penguen Böğürtlen Reçeli; ideal kıvamı, mis kokusu ve harika lezzetiyle başta kahvaltı sofraları olmak üzere her öğününüze keyif katacak.

< Geri
E-Bülten Talebi

Lütfen geçerli E-posta adresi giriniz.

E-Bülten Talebi

E-Posta adresiniz tarafımıza ulaşmıştır.

Teşekkürler